Apua myymiseen tai ostamiseen
Tilaa ilmainen arvio asunnostasi

Unelmien asunto aikaa tuhlaamatta
Käytä pikahakuamme

- 000 €
-

RE/MAX Extra Kodit on täyden palvelun kiinteistönvälitysliike, toimipaikkana Malmi ja toiminta-alueena koko pääkaupunkiseutu ja Uusimaa. Toimistomme sijaitsee keskeisellä paikalla, aivan Malmintorin vieressä, osoitteessa Malmin raitti 7. Asunnon vaihdon ammattilaisina palvelemme sinua parhaalla mahdollisella tavalla. Vahva paikallistuntemus ja myytävän kohteen oikea hinnoittelu takaavat nopean myynnin parhaaseen hintaan. Erinomaiset välittäjät, erinomaiset tulokset, pyydä meidät maksuttomalle arviokäynnille jo tänään!

Lue tuoreimmat
Extra Kodit -uutiset

Kaikki uutiset

Seuraa meitä somessa

Ota heti yhteyttä!

Harri Sallankivi

Ota yhteyttä
9.5
Harri Sallankivi

Yrittäjä

0400 630 848 harri.sallankivi@remax.fi Tutustu minuun »
Tarja Haaranen

Ota yhteyttä
10
Tarja Haaranen

Toimistonjohtaja, kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV

044 367 7747 tarja.haaranen@remax.fi Tutustu minuun »
Maija Hurmalainen

Ota yhteyttä
9
Maija Hurmalainen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KED

040 852 4395 maija.hurmalainen@remax.fi Tutustu minuun »
Kirsi Burman-Laine

Ota yhteyttä
Kirsi Burman-Laine

Myyntineuvottelija

050 5910 798 kirsi.burman-laine@remax.fi Tutustu minuun »
Katja Holopainen

Ota yhteyttä
9
Katja Holopainen

Myyntineuvottelija, sisustusalan AT

040 594 6566 katja.holopainen@remax.fi Tutustu minuun »
Kari Kaila

Ota yhteyttä
Kari Kaila

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV

0400 504 166 kari.kaila@remax.fi Tutustu minuun »
Sari Kankaanpää

Ota yhteyttä
9.5
Sari Kankaanpää

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV

044 525 5251 sari.kankaanpaa@remax.fi Tutustu minuun »
Mervi Nuutinen

Ota yhteyttä
10
Mervi Nuutinen

Myyntineuvottelija, KiAT

040 663 6720 mervi.nuutinen@remax.fi Tutustu minuun »
Elina Vainio

Ota yhteyttä
10
Elina Vainio

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT

040 708 7323 elina.vainio@remax.fi Tutustu minuun »
Riitta Virtanen

Ota yhteyttä
9
Riitta Virtanen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT

050 552 8773 riitta.virtanen@remax.fi Tutustu minuun »
Anni Bohman

Ota yhteyttä
9.5
Anni Bohman

Myyntineuvottelija, KiAT

0500 902 496 anni.bohman@remax.fi Tutustu minuun »
Lucas Kuisma

Ota yhteyttä
Lucas Kuisma

Trainee

044 304 0899 lucas.kuisma@remax.fi Tutustu minuun »
Riikka Larjos

Ota yhteyttä
Riikka Larjos

Trainee

045 615 6766 riikka.larjos@remax.fi Tutustu minuun »

Kiinteistönvälitys Extra Kodit Oy LKV

Malmin raitti 7
00700 Helsinki

+358 50 361 5099
Ota yhteyttä

y-tunnus 2503856-6

RE/MAX Extra Kodit on täyden palvelun kiinteistönvälitysliike, toimipaikkana Malmi ja toiminta-alueena koko pääkaupunkiseutu ja Uusimaa. Toimistomme sijaitsee keskeisellä paikalla, aivan Malmintorin vieressä, osoitteessa Malmin raitti 7.